قوانین آوا

بنام خدا


قوانین کلاس های خصوصی ( حضوری – مجازی)


تمامی تصمیمات آموزشی ، توسط تیم تخصصی گروه همکاران آوا آنلاین گرفته می شود تا یادگیری دانش آموزان و متقاضیان به نحو احسن صورت گیرد؛ لذا انتظار می رود با اعتماد و احترام به این برنامه ها و تصمیمات با مرکز آموزشی آنلاین آوا همکاری لازم را بفرمایید.


1- تکمیل برگه ی Time Sheet (ثبت و پیگیری زمان تشکیل جلسات) پس از هر جلسه توسط مدرس و تایید و امضا توسط اولیای گرامی و متقاضی محترم الزامیست.


2- مرکز آوا ، همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد لذا هماهنگی امور مالی و آموزشی، کلاس-های جبرانی و کنسلی جلسات آموزشی به عهده ی مسئولان مرکز ( خانم ها کرمانشاهانی و خوب صفت ) می-باشد. لذا تقاضا می شود هماهنگی این امور را فقط با مرکز (نه با استاد و مدرس) داشته باشید. لازم به ذکر است فقط هماهنگی های صورت گرفته با مسئولان قابل قبول و مورداستناد می باشد.


3- در طول دوره (یک فصل) فقط یک جلسه کنسلی و یک جلسه جابجایی مجاز می باشد.

4- در صورت اطلاع رسانی به مرکز جهت کنسلی زمان کلاس، تا 24 ساعت قبل از شروع 50 درصد از مبلغ آن جلسه و در کمتر از آن زمان، کل مبلغ جلسه دریافت می شود .


5- مبالغ حق التدریس 5 جلسه قبل از شروع جلسات به شماره کارتی که اعلام خواهد شد، واریز گردد، در صورت عدم واریز و تسویه، جلسات بعدی آموزشی هماهنگ نخواهد شد.

6- در صورت پرداخت حق التدریس 20 جلسه به صورت یکجا قبل از شروع کلاس ها، یک جلسه مشاوره تحصیلی -رفتاری رایگان درنظر گرفته شده است.


7- لطفا تمامی انتقادات و پیشنهادات خود را به ما منتقل کنید تا در اسرع وقت، رسیدگی نماییم.

با آرزوی موفقیت های روز افزون